Show Kazumi Nagesy - 6.kapitola

15. února 2011 v 18:39 | Katee |  Show Kazumi Nagesy
Tak nesu Vám další díl Kazumi, když mám ty jarní prázdniny...Moje vysvětlení proč to tu tak prahne naleznete v dílu...hned na začátku... Jo postavy jsou opět jiné...a omluvte moje pravopisné chyby, a že na některých obrázků chybí zeď..a okomentujte toů..
Screenshot 2010-09-26_13-56-10
6.kapitola - Jedeme od znova -opět

Hovoří Kate:
Ahoj, dlouho jsme se neviděli. No tak ehm konečně začali očekávané jarní prázdniny, tak začínám trošku makat. Na Vánoce jsem nedokázala splnit co jsem řekla. Speciální díl Show Kazumi, tu nebyl, důvod je jednoduchý, krachlo mi opět The sims 3, což není žádná novinka a abych se přiznala tak mi někdy teď v neděli krachlo znova. Prostě 5x za den se to bez kecání vypne. Což moje trpělivost už nevydržela, hru jsem odstranila a včera nainstalovala The sims 2, která snad bude poslouchat. A všechny choutky na hraní The sims 3, si nechám jednoduše odstranit. Takže přes jarňáky budu obnovovat Himitsu, dokud mám na to chuť a taky psát jeden velmi protivný anglický projekt. A hlavně odpočívat, v březnu mě čeká ehm reparát z tělocviku, musím se z něj kvalifikovat, neboť na vysvědčení jsem měla takové krásné "N". Ale teď už předám raději slovo Kazumi.

Screenshot 2011-02-04_13-04-22
Ahojky, tak teď se hlásím já, Kazumi. Kate měla svůj proslov. Snad jste pochopila naše malé technické problémy. Tenhle díl byl focem ještě před tou katastrofou. Stejně jako asi dalších 5dílů, no uvidíme co s tím provedem, viď Kate.
Screenshot 2011-02-04_14-34-50
No tak počátkem dneška se tu snad objeví všichni obyvatelé Himitsu, jak ta předešlá generace. Tudíš Ellie Seyory Wong, tak i generace která bude následovat, jedním slovem generace Kate Seyory Wong. A já jen doufám že se ty dvě tady nestřetnou. Jinak moje milované studio končí v troskách, no s tím se dá i počítat. Výbušnost některých členů mě doopravdy dostává.
Screenshot 2011-02-04_14-35-01
Jinak i já se pomalu zabydluji v Himitsu. Dostala jsem nabýdku která se jen tak neodolá. Společně s mými dvěmi dcerami jsem se sem přestěhovala. Společně se mnou ještě někdo, ale ty si představíme tady v Show, může jen prozradit že dvě z nich už znáte jsou to dvojčata Akari s Ankoku.(Světlo s temnotou). Více neprozradím. Mimochodem čekám třetího potomka.
Screenshot 2011-02-04_14-32-41


Ale teď už k dnešnímu hostu. No popravdě řečeno ta asi není ráda že je tu. Abych z ní něco mohla tady něco vytáhnout potřebovala jsem dostat speciální povolení, neboť náš host je už nějakých 50let mrtvý a raději neříkám že stále někoho provokuje. Už víte kdo to je? Ne? Napovím Vám.
Screenshot 2011-02-04_14-35-24

Má dlouhé havraní vlasy s ledově modrýma očima. Je zakladatelkou jednoho silného klanu, který byl vyvražděn jejím vnoučetem. Tenhle klan má silnou kekkei genkei, která se většinou dědí v ženské linii. Pokud se objeví u muže tak je slabší a účinnější spíše na taijutsu než na genjutsu jak jsme na něj zvyklý. Tahle kekkei genkei má i svou vedlejší větev, která se projevuje světle zelenými očima a hlavně tahle forma kekkei genkei se specializuje na čtení myšlenek, velmi nebezpečná vlastnost. A ještě něco- hodně členů má v sobě vlkodlačí gen.

Už jste tu osobu poznali? Myslíte si že je to Kate nebo Ellie Seyora Wong? Tak to jste těsně vedle. Protože osoba s těmihle vlastnosti a ohromnou mocí je Kano Seyora, matka Ellie a zároveň babička Kate. Právě o Kate se povídá že je vzhledem po Ellie, ale silou a hlavně uvažováním po Kano. Možná proto se Kano stala jejím vzorem,ale teď už jí tady přivítáme.

"KANO WONG, zakladatelka Seyora klanu, a později i Himitsu - Skryté vesnici ukryté v tajemství."
Screenshot 2011-02-04_14-29-10

Screenshot 2011-02-04_14-29-00
Kano: "Ale Kazumi, proč ty formality. Už je to tak dávno co jsem byla v čele klanu či Himitsu. Mezitím se časy jistě změnily."

"Ano, změnily a jak moc. Tvoje dcera momentálně vládne, ale cítím že to dlouho nevydrží. Moc Kate se stále zvětšuje a až dosáhne 20ti let převezmě vládu nad vesnicí i Wong klanem. A snad bude rozumnější než Ellie."
Screenshot 2011-02-04_14-38-44
Kano: "No rozumu pobrala celkem dost. Měli by vytvořit radu vesnie. Vždy je lepší mít více hlav, protože pak je jenom spoustu práce. Což znamená nepokoje ve vesnici."

"Tak myslím že tohle se stane. Jediná věc, kterou udělá když jí to nakazuje kronika, podle které se neřídí. Tahle generace si vymkla kontrole. Všechny jsou silnější než kdy dřív, silné pokrevní linie. A musím tě upozornit že ve vesnici je i Madara Uchiha."
Screenshot 2011-02-04_14-34-53
Kano: "Cože? Ještě něco co bych měla vědět?"

"Myslím že ne. Naštěstí je však to že Madara je tentokrát na naší straně. Dostane pod ruku Uchiha klan, tedy aspoň si to myslím."

Kano: "Doufám že důvěra v něm nebude pro vesnici zkáza. Tak co jsi chtěla vědět o klanu Seyora?"
Screenshot 2011-02-04_14-39-45
"Jdeš rovnou na věc. Otázka z ní: Pokud následnice vůdkyně klanu, nedokáže krotit svou kekkei genkei a je tak hrozbou pro celou vesnici. Existuje nějaká pečeť která by jí uzavřela aspoň půlku sil a vůdkyní by se tam mohla stát druhonarozená dcera?"

Kano: "Ano, existuje tuhle pečeť má dostat i Maya s Amikou, aby nemohli svrhnout Kate, která je dědicem. Ta pečeť stabilizuje Hokugan na takovou uroveň aby ho sice aktivoval, ale ne na nejsilnější úroveň. Hokugan mám celkově dvě úrovně, po té se vyvíjí na Cats Eyes, prokletou kekkei genkei. Poslední nositelem Cats Eyes jsem já, pak ho nikdo nedokázal aktivovat. Ta pečeť prakticky zablokuje Hokugan tak že se nedokáže vyvinout na druhou úroveň zůstane navždy v té první a ta není tak silná."
Screenshot 2011-02-04_14-39-38
"A ten vlkodlak uvnitř té osoby, nedokáže tu pečeť prolomit?"

Kano: "Ne nedokáže, i ten se podřídá pečeti stejně jako přísun chakry. Ta pečeť blokuje vše - Hokugan, vlkodlaka uvnitř a i omezí přísun chakry. I přes tohle omezení může žít život ninjů. Pořád bude nositel dostatečně silný aby plnil mise."

"Zajímavé a jak se ta pečeť aktivuje?"

Kano: "Tak to je bolestnější. Tu pečeť dokáže aktivovat pouze jen vůdce klanu. Nikdo jiný jí neumí. Pro člověka který tu pečeť dává je to ale větší bolest. Ta pečeť se používá pouze v krajním případě. Bohužel s velkou mocí jde i odpovědnost a tu pokud nemáme tak je to ještě horší. A navíc osobě co pečeť dostane zůsobíme jen utrpení. Proto snad Ellie nedala pečeť ani Amice ani Maye, nebo jí možná ještě dostanou. Uvidíme."
Screenshot 2011-02-04_14-40-14
"Má otázka byla tedy zodpovězena, Kano jsem ráda že jsem tě opět po letech znova viděla. A snad mi promineš že jsem tě vytáhla opět na tento svět."

Kano: "Ale, jeden výlet do tohohle světa mi přece neublíží. Jsem tady ráda. Aspoň vím že moje smrt nebyla zbytečná a k něčemu pomohla"
Screenshot 2011-02-04_14-36-19
Po tom co tohle Kano Seyora vysloví naskočí Kazumi doslova husí kůže. Zná Kano už dost dlouho. A ví že její smrt byla předčasná, obětovala se pro dobro své vesnice. Skryté listové vesnice, kterou milovala. Možná je stále v jejím srdci dost bolesti, když se teď dozvěděla že její dlouholetý rival - Madara Uchiha, je stále naživu a povede Uchiha klan. Jedno je ale jisté Kano Seyora byla vždy velkou osobností a její vnučka to jistě zdědila po ní.

Himitsu, skrytá tajemná vesnice se tudíž může radovat její zakladatelka snad našla v srdci opět radost. Vesnici, kterou znala v batolícím věku, se teď stala rovna ostatním vesnicím a velkým zemím. Přesto spolupracovat odmítá. Její obyvatelé jsou stále zahaleni v tajemnství a hlavně v temnotě, která neustále tuhle vesnici provází jako její stín.

Screenshot 2011-02-04_13-06-36
Screenshot 2011-02-04_13-06-10

 


Komentáře

1 Nicole* Nicole* | Web | 15. února 2011 v 18:41 | Reagovat

super ;)

2 Týna Týna | Web | 15. února 2011 v 18:43 | Reagovat

pěkný :)

3 Denisa Denisa | Web | 15. února 2011 v 18:43 | Reagovat

Hezký :)

4 endaria tvoje SB:) endaria tvoje SB:) | Web | 15. února 2011 v 18:49 | Reagovat

uuaaauuuu :-D páči sa mi to...tvoj klan je veľmi zaújímavý :-D

5 Tora Tora | Web | 16. února 2011 v 23:33 | Reagovat

Pááni. Pěkně vysvětleno!! Vynikajicí

6 ssimici ssimici | Web | 17. února 2011 v 15:06 | Reagovat

ahoj na můj blog si napsal/a že máš v the sims vlkodlaka prosím pošli mi jak si ho udělal/a

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama