Únor 2011

Dark soul - 5.kapitola

19. února 2011 v 19:47 | Katee |  Dark soul
Hlásím se, mám pro Vás Dark soul. Někdo se na ní ptal kdy bude, tak jsem se do ní včera pustila. Teprve až teď jsem jí ale dopsala. Mimochodem stále hledám jednu postavu do povídky dole. Jinak Dark soul už mám naplánováno až do konce. Konečně jsem na to přišla, jen konec nějak netuším jak vyvedu. A mimochodem když najedete na ten obrázek dole, tak se Vám ukáže zdroj. A opět prosím o komenty. To vás přeci nezabije.

PS: Siso, ty to koukej taky poslat ten profil s obrázky, nebo tě už uškrtím...
5.kapitola - Pravda

Show Kazumi Nagesy - 6.kapitola

15. února 2011 v 18:39 | Katee |  Show Kazumi Nagesy
Tak nesu Vám další díl Kazumi, když mám ty jarní prázdniny...Moje vysvětlení proč to tu tak prahne naleznete v dílu...hned na začátku... Jo postavy jsou opět jiné...a omluvte moje pravopisné chyby, a že na některých obrázků chybí zeď..a okomentujte toů..
Screenshot 2010-09-26_13-56-10
6.kapitola - Jedeme od znova -opět

Hovoří Kate:
Ahoj, dlouho jsme se neviděli. No tak ehm konečně začali očekávané jarní prázdniny, tak začínám trošku makat. Na Vánoce jsem nedokázala splnit co jsem řekla. Speciální díl Show Kazumi, tu nebyl, důvod je jednoduchý, krachlo mi opět The sims 3, což není žádná novinka a abych se přiznala tak mi někdy teď v neděli krachlo znova. Prostě 5x za den se to bez kecání vypne. Což moje trpělivost už nevydržela, hru jsem odstranila a včera nainstalovala The sims 2, která snad bude poslouchat. A všechny choutky na hraní The sims 3, si nechám jednoduše odstranit. Takže přes jarňáky budu obnovovat Himitsu, dokud mám na to chuť a taky psát jeden velmi protivný anglický projekt. A hlavně odpočívat, v březnu mě čeká ehm reparát z tělocviku, musím se z něj kvalifikovat, neboť na vysvědčení jsem měla takové krásné "N". Ale teď už předám raději slovo Kazumi.