Leden 2011

Co se to tady děje?

10. ledna 2011 v 17:18 | Katee |  Oznámení-Kate
Co se to tu děje? Na to je velmi jednoduchá odpověď, končící pololetí dohnalo i mě lenocha se učit. A vzhledem k tomu že, opět propadám. Tentokrát anglický jazyk, mám z něj krásnou 5, která se už bohužel nedá zachránit. Zbytek předmětů zachraňuji jak se dá, kvůli tomu mě čeká každý den minimálně jedna písemka a zkoušení. Hold konce pololetí jsou pro nás studenty velmi kruté. Nejraději bych měla tu praxi, kterou mi přeložily, aspoň tam bych našla jiné myšlenky a snad zapomněla na vše co mou hlavu tíží.
Navíc učitelka na ajinu mi taky radost nedělá. Máme udělat zeměpisný projekt. Tudíž mluvit dlouhých deset minut anglicky nazpaměť. Což znamená pro mě hotová noční můra. Konečně vystraší někdo můj strach z řidičáku, který se také protivně blíží. Dělám ho v dubnu, stejně jako můj "milovaný" projekt. Vás se teď asi mluvit deset minut anglicky je pro někoho jednoduché co? Jo jenže já s angličtinou válčím od čtvrté třídy, což je nějakých 9let, dlouhá to doba. Už mluvit jen 5minut česky mi dělá potíže. Jo mluvit před velkých počtem lidi mi vždy dělalo problémy a vidím že i bude. A pokud nechci dělat reparát z tohodle předmětu, tak musím překonat svůj strach a dát se do toho.
Tak z lepšího soudku aspoň pro mě. Tohle mučení jménem škola mi oficiálně končí 15.června. Ano dříve, jo jenže je tam háček. Během krásných letních prázdnin musím makat na školní zahradě, jo 20dnů. A vyšlo mi to na týden v červenci a 2neděle v srpnu. Ještě jsem si to musela prohodit neboť mi to vycházelo přímo na Advík2011, který mám tedy ještě v ohrožení.
Pokud se ptáte na mou tvorbu, tak mám nafoceno asi 3díly Kazumi, v sims 2, které se mi podařilo zprovoznit. Stačí to už jenom napsat. A jinak tvořím promo fotky do připravované povídky pro Sis..