Červen 2010

Ahoj

23. června 2010 v 18:32 | Katee
"Zatraceně lepší titulky mě doopravdy nenapadají"..jo jo..typická Wongová...Mám tu další novinky tohoto týdny...Prakticky za týden nám končí mučení ve škole a začínají konečně prázdniny a já se těším až se konečně pořádně prospím..Spánek je totiž něco co mi už nějaké 2týdny chybí..
No nedivte se mi..nervozita je hrozná..kor teď...naštěstí jediné co je mezi mnou a třetím ročníkem jsou jízdy..pětku z angličtiny jsem dneska šoupla na 4.Počítače jsem napsala na 2což je tam taky moje jediná známka...prostě mi všechno nějak vychází...jo něco na de mnou stojí a ochraňuje mě to..

Další...nový layout jehož autorkou je Kurushimi. A myslím že tu vydrží dost dlouho..já a layouty nejdem extra dohromady.

Jinak Sis neboj povídka bude brzy..už dolaďuji malé detaily...

Zeď zbořena aneb co se tu děje..

18. června 2010 v 17:06 | Katee |  Oznámení-Kate
Už je to dost dlouho co jsem se naposledy ozvala...Skoro měsíc..možná i víc...Pokud jsem se ozvala bylo to sotva jen články nic neříkající..jen co provádím v Sims 2..Proč zrovna teď mluvím..Abych se přiznala tak tenhle článek chci napsat už od pondělí,ale nějak jsem se k tomu nemohla dokopat...Buť to bylo mou unaveností nebo leností...

Proč ten nadpis..Ta zeď v mém případě byl řidický průkaz na traktor...Řidičák jsem dělala koncem července...a jak se dalo čekat jsem ho neudělala...ani jednu z těch tří zkoušek..prostě nic...Teď v pondělí jsem měla dělat repete a taky že jsem ho dělala...ale minulý týden jsem nevystrčila hlavu z motorovek..cokoliv jsem dělala mělo to něco s nijmi společného..ať čtení knížky testů(což jsem dělala všude-při hodinách,v buse.doma..)ta učebnice mě pronásledovala všude..na Pc,kterej mi nebyl jedinej zabavenej jsem pro změnu dělala testy..ty první mi vůbec nešli...samých 28%...v pátek došlo ke změně a najednou mi šli...nj když to opakujete neustále dokola tak se ty otázky naučíte nazpaměť...konstrukci jsem si pak v sobotu zopákla s tátou..

V pondělí přišel den D...testy jsem UDĚLALA NA 98%,KONSTRUKCI JSEM TAKÉ UDĚLALA..a Jízdy musím bohužel udělat bezplatné repete..no páni komisaři si nejsou zcela se mnou jasní...ano jako obvykle všichni o mě pochybovali - jak učitelé,tak spolužáci,rodina..prostě všichni až na pár vyjímek..ani všechny jsem překvapila(nj,.,kvůli Advíku jsem schopna se i učit..)Jízdy jsou jako jediné o štěstím..které se u mě střídá se smůlou..

1)The sims jsem získala zpět..ale fungují zákony schválnosti tak The Sims 2 mi začlo stávkovat a odmítalo se mnou mluvit...Tak jsem se ho pokusila zpravit,ale někam mi to nevyšlo..tak jsem se prostě naštvala a odinstalovala to...a nainstlovala jsem The Sims 3,které mi jde i s downy..i když načítání je tedy hrozné...grr..tak CELOU SVOU TVORBU PŘESUNUJI TAM...

2)POVÍDKY,Ano už přes 3měsíce jsem nic nenapsala..má mysl se soustředila na něco jiného a navíc jsem trávila hodně časů u doktorů a v nemocnici...což znamená že jsem musela dopisovat všechny testy a branou látku...A pokud jsem začla psát skončila jsem asi po dvou větách..někdy ani to ne...ale nápady stále existují...no asi pár jich uvidíte brzy...protože jsem jednu slíbila Sis,no i ona bude psát..že Sis..A druhou píšu pro Lue k narozeninám...ale říkám že ty dvě prostě spojím v jednu..kterou byste tenhle víkend již mohli vidět... Nebo snad postavy...

3)SB-ano ten seznam mám někde zašantročenej na blogu...SB...přiznávám mám chuť je smazat...blogy,které navštěvuji jsou většinou moje SB,pokud na Pc...ihned se na ně mrknu... patří tam Emi,Tora a Kurushimi a další...Já abych se donutila napsat komentář tak ěm ten článek musí prostě zaujmout jinak nepíšu...lenoch se zase ozval..

4)Asi poslední věc...ŠKOLA...tenhle týden jsem měla praxi u koní..řeknu vám že slovo koně,kydání atd..nechci pěkěn dlouho slyšet..ten týden byl děsnej...příští týden mě čeká repete řidičák,a plno testů kvůli nerozhodnosti známkám..

 A DESS NECHÁVÁM NA SIS...JÁ JE PROSTĚ NEUMÍM...ČLÁNKY NIC MOC NEČEKEJTE..OBNOVUJI HIMITSU V SIMS 3..(TO SE MI I TEĎ NAČÍTÁ...)Ä MOHLI BYSTE ČEKAT POSLEDNÍ FOTKY CO JSEM STIHLA NAFOTIT BĚHEM HRANÍ...JO A NA ADVÍK 2010 JEDU NA VŠECHNY 4DNY...