Vzpomínky-8.kapitola

28. října 2009 v 0:43 | Katee |  Vzpomínky
Další dílek Vzpomínek...podívejte se na čas vydání a už mi zbývají asi 4dílky a pak je konec....tahle a příští kapitolka je věnována vždycky dvěma postavám...A pro přihlášené na pravdu nezapomeňte na tohle...

8.kapitola - Přítel,který tě nezradí (Itachi Uchiha a Lue Murazaki-Uchiha)

Další vzpomínky opět zasáhnou zničenou duši Kate a ta se skácí dolů na zem.Trpí,znovu se jí v hlavě připomínají okamžiky,které by nejraději vymazala nebo alespoň vyhodila.Tahle vzpomínka patří dvěma osobám,která stejně jako Kakashi prolomily Katečino kamenné srdci.

První z nich je černovláska s černýma očima,které se dědily generaci co generaci.Stejně jako Kate neměla ani ona radostný život.V mládí byl do ní zaklet Rokubi no Raijju.Celá vodopádová vesnice jí nenáviděla.To v Lue probudily pocity nenávisti a zloby.Když jí bylo 18let vyvraždila celou vodopádovou vesnici bez projevení citů.Tohle byla její pomsta.Nikdo to nepřežil.Lue potom utekla k Akatsuki.Kde se poprvé střetla nejen s Kate,o které už toho hodně věděla,ale i se svojí budoucí láskou - Itachim Uchihou,vrahem Uchiha klanu.Hned si padli do noty.Byly na tom stejně.Mezi nimi se vytvořilo pouto.Stejné pouto se vytvořilo i mezi Lue a Kate.

Kate se dostala do Akatsuki když byla ve 4.měsíci těhotenství.Potomky,které čekala měly jednou spasit a pročistit tento už tak zničený svět.Kate nebyla jediná kdo otěhotněl.I na Lue se začali ukazovat známky těhotenství,čekala dítě s Itachim.Lue s Itachim se vzali.Asi tři dny po svatbě porodila Kate své dva jediné potomky - dcery-dvojčata Hikaru a Tokumi Hatake.Lue porodily 7měsíců na to.Narodily se jí také dcera Nadoka.

Jejich smrt byla naprosto nečekaná.Zabily je ANBU jednotky z Konohy.Nadoka byla dána do sirotčince a nikdy se nesměla dozvědět kdo jsou její rodiče..

Vzpomínka pluje nahoru.Nadoka,Hikaru,Tokumi.Neví co se s nimi po tom stalo.Možná se opravdu jednou splní její přání a pročiští a obnoví tehle svět...

Další hrob,další vzpomínky patří na modrooké černovlasé dvojčata,pocházící z Písečné vesnice...
 


Komentáře

1 endaria tvoje SB:) endaria tvoje SB:) | Web | 29. října 2009 v 21:54 | Reagovat

krááása :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama